Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz problem? Zadzwoń! (+48) 505 988 656

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Baseny publiczne i prywatne, budowa basenów

 

 

Korzystając z wiedzy inżynieryjnej AQUATIC, wieloletniego doświadczenia oraz współpracy z najlepszymi europejskimi producentami urządzeń basenowych, takich jak: ASTRAL POOL, DINOTEC, HUGO LAHME, BAYROL, ZODIAC, pomożemy Ci w wyborze optymalnego rozwiązania.

Oferujemy wykonanie projektów budowy basenów publicznych i basenów prywatnych, technologię uzdatniania wody basenowej i fontann, nadzór autorski, dostawę i montaż urządzeń oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny...

 
 • Baseny publiczne

  Budowa basenu publicznego, to inwestycja która stanowi ogromne wyzwanie zarówno dla projektanta, jak i generalnego wykonawcy. Podejmując się takiej budowy musisz pamiętać o zapewnieniu komfortu użytkowego i bezpieczeństwa dla wypoczywających. Zapewnienie odpowiedniej jakości wody w basenie, ilości i rodzaju atrakcji wodnych, czy też temperatury w SPA stanowi o atrakcyjności Twojego obiektu.

  Od kilku lat AQUATIC specjalizuje się w technologiach basenowych, stosowanych w obiektach rekreacyjnych, sportowych, hotelowych, SPA. Każdy z basenów jest projektem indywidualnym, wymagającym nietypowego podejścia do zagadnienia oraz indywidualnego przygotowania pod wymagania Klientów i Inwestorów.

  Każdy basen, działający w systemie zamkniętego obiegu wody będzie wymagał stacji, która pozwoli na usunięcie z wody zanieczyszczeń, jej chemiczne uzdatnienie oraz najczęściej również podgrzewanie...

  ZOBACZ WIĘCEJ »
 • Baseny prywatne

  Budowa basenu ogrodowego to idealny pomysł na fantastyczny relaks w zaciszu Twojego ogrodu. Zbyt szybkie tempo życia, przepracowanie lub widmo szarej codziennej rzeczywistości sprawiają, że często stajesz się spięty i nerwowy. Warto zatem, byś podarował sobie zasłużone chwile przyjemności.

  W pełnej ofercie dla Ciebie posiadamy gotowe baseny kąpielowe w przystępnych cenach. Zajmujemy się również kompleksową budową przydomowych basenów do ogrodu. Proponujemy Ci baseny ogrodowe (zewnętrzne) i wewnętrzne, baseny poliestrowe (gotowe), polipropylenowe i betonowe, zadaszenia basenowe, akcesoria, filtracje, chemię basenową.

  Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz niezwykle wytrzymałych materiałów w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, otrzymujesz produkt ponadczasowy i unikalny. Basen jaki wybudujemy...

  ZOBACZ WIĘCEJ »
 

Strony:

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [25-06-2022]: 5 | Wizyt ogółem: 135758 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]