Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz problem? Zadzwoń! (+48) 505 988 656

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Chemia dla wanien SPA

 

 

Dla użytkowników wanien SPA najważniejsze jest, aby woda, do której wchodzą była bezpieczna, bez nieprzyjemnych zapachów i krystalicznie czysta. Mimo zastosowania filtracji mechanicznej i ozonowania wody, niezbędne jest jeszcze dodawanie do niej środków chemicznych, mających na celu poprawę jej parametrów fizyko-chemicznych.

AquaFinesse™, której AQUATIC jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę, to unikalna formuła produktu "wszystko w jednym", który czyści wodę i wszystkie urządzenia. Jedna dawka tylko raz w tygodniu – to wszystko, czego potrzebujesz.

Opatentowany system AquaFinesse™ zapewnia czystość i przejrzystość, usuwając jednocześnie zanieczyszczenia, biofilm, wapń i osad z kamienia nagromadzone nie tylko w wannie, ale co bardzo istotne również w rurach i zastosowanych urządzeniach (grzałka, pompa, dysze, itp.) – przez co eliminuje potrzebę stosowania agresywnych produktów chemicznych i wydłuża żywotność urządzeń nawet 3-krotnie.

Stosowanie AquaFinesse™ jest bardzo proste – wystarczy wlać odmierzoną porcję bezpośrednio do wody, po czym należy włączyć na dwie minuty wszystkie dysze, aby dokładnie wymieszać i aktywować produkt. W efekcie ustabilizujesz pH, pozbędziesz się kleistej powłoki i wrażenia lepkości oraz uzyskasz czystą, miękką, przyjemną w dotyku wodę o delikatnym, odświeżającym zapachu lawendy.

Bardzo ważne jest, aby regularnie czyścić filtr, gdyż to na nim osadzają się wszystkie zanieczyszczenia. Aby usprawnić tę czynność proponujemy zastosowanie bardzo wygodnego urządzenia Perfect Jet, które podłącza się do węża ogrodowego.

Jeśli chcesz dodatkowo wzmocnić działanie sanityzujące, do opakowania dołączono pastylki, które dzięki specjalnemu dozownikowi będą powoli dostarczać do filtra małe dawki chloru.

Dla przeciętnej wanny SPA o pojemności 1200-1300 litrów zawartość opakowania wystarczy na ok. 4 miesiące. Produkt jest bezpieczny dermatologicznie, przetestowany i zatwierdzony przez Instytut Homologacji KEMA.

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [24-10-2021]: 8 | Wizyt ogółem: 125234 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]