Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz problem? Zadzwoń! (+48) 505 988 656

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Minibaseny Swim SPA

 

 

Minibaseny SWIM SPA to przede wszystkim pływanie – intensywne bądź spokojne, przy ograniczonej powierzchni basenu, ale również możliwość wykonywania ćwiczeń fizycznych, wodny aerobik, przyjemny hydromasaż czy wspólny wodny relaks w gronie rodziny czy przyjaciół.

Ale najważniejsze, że wszystko to jest dostępne przez cały rok – nie tylko w ciepłe upalne dni, ale również wtedy, gdy wokół leży śnieg.

Bieżnia pływacka SWIM-SPA, określana również mianem basenu ze sztucznym nurtem, to unikalna kombinacja tradycyjnych wanien SPA i basenów pływackich. Urządzenie wyposażone jest w specjalny układ dysz, które tworzą silny przeciwprąd, umożliwiający pływanie w miejscu.

To idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby w pełni odczuć przyjemność z pływania, ale nie dysponują zbyt dużą powierzchnią. Z basenu można korzystać bez żadnych ograniczeń przez okrągły rok, również w przypadku instalacji na zewnątrz. Zestaw jest kompletnie wyposażony w systemy do hydromasażu, dezynfekcji i podgrzewania wody.

SWIM-SPA może być postawiony, jako urządzenie wolnostojące bezpośrednio na gruncie lub posadzce albo też częściowo lub całkowicie w nich zagłębiony. W takim przypadku jest on dostarczany bez obudowy drewnianej. Małe zapotrzebowanie energetyczne, zagwarantowane jest doskonałą izolacyjnością składanej pokrywy termicznej oraz pianki poliuretanowej wokół niecki. Przy instalacji zewnętrznej pokrywa stanowi dodatkowo zabezpieczenie przed wszelkimi zanieczyszczeniami – liśćmi, kurzem, itp.

Instalacja Twojego basenu SWIM-SPA może trwać zaledwie kilka godzin, po których basen jest gotowy do użytkowania.

 
 • SWIM SPA XL

  SWIM SPA XL

  Ponadczasowy design, proste linie i nieskazitelna elegancja. Dekoracja obydwu stron zewnętrznych i wystarczająco przestrzenne wnętrza. Pływanie bez względu na pogodę i przestrzeń. Relaks i wejście w idealną formę. Silny przeciwprąd, pilot i oświetlenie sprawiają, że Swim Spa będzie miejscem, którym będziesz się szczycić.

  Basen Swim Spa XL dzięki swym rozmiarom dostarcza Ci maksymalnej przestrzeni do korzystania z uroków wody. Wyposażony jest w unikalny układ 6 dysz przeciwprądowych, które tworzą silny przeciwprąd, umożliwiający pływanie w miejscu. Po przeciwnej stronie przeciwprądu znajdują się schody, ułatwiające wejście do basenu z zamontowanymi 15 dyszami do hydromasażu.

  Pilot zdalnego sterowania, który należy do wyposażenia standardowego pozwala Ci w komfortowy sposób sterować wszystkimi funkcjami urządzenia – dyszami przeciwprądu, hydromasażem i podwójnym podwodnym oświetleniem. W standardzie drewniana obudowa i pokrywa termiczna.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • SWIM SPA M

  SWIM SPA M

  Idealne połączenie Mini basenu z hydromasażem oraz Swim Spa we współczesnym dizajnie. Przestrzeń do pływania i na relaks. Przyjemnie ciepła woda podczas całorocznej kąpieli. Poznaj, jakie to uczucie kąpać się na zewnątrz podczas mroźnego dnia. Pokochasz to natychmiast.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • COMBI SPA

  COMBI SPA

  Mini basen z hydromasażem, uzupełniającym Twoje Swim Spa. Ten sam dizajn, znakomity zestaw dysz do masażu oraz absolutnie wspaniałe wnętrze. Rozluźnij się po uprawianiu sportów i zanurz się w relaksie tylko o krok od Swim Spa. Nasze Swim Spa i Combi Spa są stworzone by być razem. W połączeniu są idealne dla Ciebie!

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • ACTIV SPA

  ACTIV SPA

  Zapomnij o kompromisach, jeśli nie musisz na nie iść. Czy chcesz uprawiać sport i relaksować się? Zanurz się w cudownym pływaniu w basenie, jednocześnie relaksując się w spa. Twoje ciało będzie rozpieszczane i szczęśliwe.

  ACTIVSPA to prawdziwa strefa relaksu i doskonałe rozwiązanie dla osób przywiązujących wagę do jakości i komfortu – pozwala bowiem na niewielkiej przestrzeni swobodnie pływać w sztucznym nurcie basenu SWIM SPA XL oraz masować ciało na wygodnych leżankach i siedziskach minibasenu Combi Spa.

  Minibasen Combi Spa w bardzo atrakcyjny sposób można zestawić z basenem SWIM SPA XL i uzyskać spójną całość, ale obydwa urządzenia stanowią dwa niezależne układy, dzięki czemu można korzystać podczas pływania z wody o temperaturze 28-30°C, a równocześnie inny użytkownik ACTIVSPA może cieszyć się zaawansowanym hydromasażem w wodzie o temp. 32-36°C.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [01-12-2021]: 35 | Wizyt ogółem: 126720 | Przeglądających stronę: 2

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]