Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz problem? Zadzwoń! (+48) 505 988 656

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Projektowanie, planowanie budowy SPA

 

 

Bez względu na rozmiar inwestycji, planowanie budowy obszaru tzw. SPA lub elementów wellness najczęściej zaczyna się od luźnej koncepcji, szkicu lub z grubsza określonych wymagań klienta lub przyszłego użytkownika. Dzięki zastosowaniu technologii LUX ELEMENTS® możliwości projektowania są praktycznie nieograniczone.

Naszym zadaniem jest pomoc w opracowywaniu szczegółów na etapie planowania

Dokładne określenie potrzeb pomoże nam w przygotowaniu szczegółowych rysunków technicznych, niezbędnych do procesu produkcji. Olbrzymią zaletą systemu jest fakt, że wszystkie etapy produkcyjne, tj. wykonanie i cięcie płyt, przygotowywanie poszczególnych elementów i obróbka przed finalnym montażem wykonywane są bezpośrednio w fabryce. Daje nam to nie tylko możliwości elastycznego podejścia, ale również gwarancję najwyższej jakości wykonania.

Dzięki przygotowaniu wszystkich elementów konstrukcji w fabryce, czas montażu na miejscu jest bardzo krótki, przy jednoczesnym zachowaniu precyzji wykonania. Powierzchnia przygotowana jest już do bezpośredniego układania na niej kamieni, płytek lub mozaiki, ewentualnie wykończenia powłoką epoksydową lub zwykłymi farbami.

Minigaleria:

  • Makieta projektowa
  • Koncepcja Kneippa 1
  • Koncepcja Kneippa 2
  • Rondo Kneippa
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [28-09-2021]: 18 | Wizyt ogółem: 124035 | Przeglądających stronę: 2

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]