Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz problem? Zadzwoń! (+48) 505 988 656

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Relaks i terapia

 

 

Relaks każdego dnia. Przyjemność masażu wodnego w Twoim prywatnym centrum odnowy biologicznej. Okazja na przerwę i przyjemną kąpiel. Rano, aby rozpocząć nowy dzień oraz wieczorem, aby się uspokoić i zrelaksować. Możesz mieć to wszystko. Modele wanien SPA z układami hydroterapeutycznymi dodatkowo pomagają w regeneracji po intensywnych treningach.

 
 • Hydromasaż

  Hydromasaż

  Ergonomia siedzisk i właściwie rozmieszczone dysze wodne (punktowe, rotacyjne, pulsujące) gwarantują, że woda będzie intensywnie i z dużą precyzją oddziaływała na określone obszary Twojego ciała. Masaż wodny może być połączony z perełkowym masażem powietrznym, który jest delikatniejszy i mniej dogłębny – masuje powierzchnię skóry, powodując efekt odprężenia.

 • Chromoterapia

  Chromoterapia

  Stosowanie kolorów ma głęboki wpływ na Twoje samopoczucie i zachowanie. Każdy kolor ma specjalne właściwości. Wybierz kolor, który spotęguje efekt hydromasażu, w zależności od Twojego nastroju lub oczekiwanego efektu.

 • Aromaterapia

  Aromaterapia

  Aromaterapia oferuje Ci terapeutyczne właściwości naturalnych aromatów, które w sposób istotny uzupełniają działanie wody i światła, pomagając przywrócić Twoją równowagę i harmonię. Spotęguj relaksujące efekty działania Twojej wanny poprzez dodanie zapachu!

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [01-12-2021]: 38 | Wizyt ogółem: 126723 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]