Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz problem? Zadzwoń! (+48) 505 988 656

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Stalowe baseny kąpielowe

 

 

Stal nierdzewna to doskonały materiał do budowy basenów kąpielowych zarówno zewnętrznych, jak i basenów krytych. Odpowiednio wykonana niecka jest praktycznie niezniszczalna i nie wymaga żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Pierwsze baseny ze stali nierdzewnej powstały w Europie ponad 30 lat temu i funkcjonują do dnia dzisiejszego bez konieczności napraw i prac konserwacyjnych.

Szybkość montażu, niezwykła trwałość, możliwość wykonania basenu w dowolnym kształcie, błękitny ton stali, higieniczność i niskie koszty eksploatacji to główne powody dla których baseny ze stali nierdzewnej stają się niezwykle popularne również w Polsce.

Baseny wykonywane są z elementów z wysokiej jakości stali nierdzewnej (odpornej również na chlorowaną wodę), które na miejscu budowy łączone są specjalną techniką (spawanie w osłonie argonu), co gwarantuje trwałość i absolutną szczelność. Dzięki temu, że poszczególne fragmenty niecki przygotowywane są wstępnie w fabryce, w zależności od konkretnego projektu, czas montażu na miejscu jest bardzo krótki - od kilku do kilkunastu dni, w zależności od wielkości i kształtu. Montaż może odbywać się nawet w zimie.

Ze stali nierdzewnej można wykonać Twój basen o dowolnych wymiarach, kształtach i wyposażeniu, bez względu na to, czy będzie to basen przydomowy, hotelowy, rehabilitacyjny, rekreacyjny, czy sportowy. Przy basenach zewnętrznych nie ma konieczności spuszczania wody na zimę, ponieważ dobre przewodnictwo cieplne stali powoduje, że warstwa lodu nie przymarza do ścian bocznych.

Brak konieczności napraw i prac konserwacyjno-remontowych sprawia, że są to baseny o najniższych kosztach eksploatacyjnych.

 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [01-12-2021]: 48 | Wizyt ogółem: 126733 | Przeglądających stronę: 2

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]