Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz problem? Zadzwoń! (+48) 505 988 656

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Wanny SPA prywatne

 

 

Poprzez wanny SPA do użytku prywatnego rozumiemy minibaseny z hydromasażem, zwane potocznie "jacuzzi", które zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o użytku domowym. System filtracji oparty na wkładach kartuszowych umieszczonych w skimmerze, w połączeniu z wbudowanym ozonatorem i odpowiednimi środkami chemicznymi (najczęściej dozowanymi ręcznie) pozwalalą bez problemu utrzymać dobre parametry wody w wannie, z której codziennie korzysta rodzina oraz goście.

Domowa wanna SPA standardowo powinna być wyposażona w izolowaną termicznie obudowę, pod którą znajdują się wszystkie niezbędne urządzenia (pompy, dmuchawy, ozonator, grzałka, układ filtracyjny, elektronika, itp.) oraz przykrycie termiczne, dzięki czemu można będzie z wanny korzystać przez cały rok, również wtedy, gdy postawiona jest na tarasie lub w ogrodzie.

Przy wyborze wanny, poza odpowiadającymi Ci wymiarami, kształtami i kolorystyką (niecki i obudowy), należy zwrócić uwagę na jakość wykonania niecki, ergonomię siedzisk, ilość dysz oraz parametry i jakość zastosowanych urządzeń. Ważnymi elementami są również warunki dostawy i późniejszego serwisu.

Spośród ogromnej ilości wanien SPA dostępnych na rynku, poniżej przedstawiamy kilka, które szczególnie polecamy ze względu na ich doskonałe parametry, jakość zastosowanych urządzeń oraz bardzo dobrą relację ceny do jakości. Firma USSPA, której podzespoły są zastosowane w poniższych wannach jest czeskim producentem. Na chwilę obecną jest to jedna z najważniejszych firm produkujących podzespoły do przemysłu SPA i kąpieli.

Szeroki wybór siedzisk i leżanek absolutnie podporządkowanych ergonomii, jest jednym z podstawowych wyróżników stopnia zaawansowania technologicznego i przydatności do wykorzystania w hydroterapii. Wanny są bardzo głębokie, a większość pozycji umożliwia pełne zanurzenie ciała, co jest bardzo ważne, szczególnie w zimie, gdy urządzenie zamontowane jest na zewnątrz.

Wanny posiadają jedne z najmocniejszych na rynku markowe pompy masażu oraz niezawodne sterowniki.

 
 • COLUMBA

  COLUMBA

  Duża przestrzeń i maksymalna liczba leczniczych miejsc. Relaks i terapia dla nawet siedmiu osób. Masz dużą rodzinę? Lubisz relaks z przyjaciółmi? Columba jest dokładnie tym, czego ci trzeba by prowadzić idealne życie.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • ORION

  ORION

  Okrągła platforma i ergonomicznie ukształtowane wnętrze. Unikalny design na skalę światową. Cztery fotele kubełkowe, a nawet leżanka zamiast tradycyjnej ławki. Idealne wykorzystanie przestrzeni. Masz małe dzieci? Orion zadba o relaks i odprężenie dla każdego. Zestaw do hydroterapii Volcano Jet odejmie Ci oddech.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • TAURUS

  TAURUS

  Dizajn jest idealny do instalacji w rogu pokoju lub tarasu. Wyrafinowana ergonomia oraz odpowiedni komfort są odpowiednie nawet dla pięcioosobowej rodziny lub piątki przyjaciół. Taurus zasłużył sobie na swoją nazwę. Jakość, niezawodność oraz uczucie, jakby było się pod opieką strażnika, podczas gdy Ty relaksujesz się z rodziną.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • PERSEA

  PERSEA

  Dzięki swoim wymiarom, spa może zostać dopasowane właściwie wszędzie. Ale nie daj się zwieść, spa nie jest wcale takie małe. Idealnie zmieszczą się w nim nawet cztery osoby, a nawet pięć. Daj się rozpieścić w głębokim fotelu Shiatsu i odkryj korzystne efekty dysz masujących.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • DRACO

  DRACO

  Dużo przestrzeni dla dwóch osób. Efektywna reakcja na intensywny tryb życia i pragnienie odpoczynku. Turecki masaż zrelaksuje Twoje ciało i umysł po ciężkim dniu. Popularne leżanki oraz dużo wolnego miejsca. Draco jest idealnym wyborem dla mniejszych trzyosobowych rodzin.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • LYRA

  LYRA

  Polubisz Lyrę. Jesteś singlem? Żyjecie jako para? Zanurz się w odpoczynku i relaksie w małym, lecz zaskakująco przestrzennym SPA. Dwie różne leżanki są gotowe sprostać Twoim oczekiwaniom. Zanurz się w idealnym relaksie każdego dnia. Samemu lub we dwójkę.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [01-12-2021]: 23 | Wizyt ogółem: 126708 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]