Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz problem? Zadzwoń! (+48) 505 988 656

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Wanny SPA publiczne

 

 

Wanny SPA przeznaczone dla użytku publicznego (na zasadzie odpłatności) instalowane w takich miejscach, jak: hotele, pensjonaty, sanatoria, ośrodki wypoczynkowe, kryte pływalnie, aquaparki, itp., podlegają kontroli Państwowego Nadzoru Sanitarnego i Inspekcji Pracy. Z założenia systemy filtracji oraz dezynfekcji wody muszą zapewniać określone przez Sanepid właściwości wody, które są okresowo kontrolowane.

Biorąc pod uwagę fakt, że system masaży musi być przygotowany na ciągłą pracę przez wiele godzin dziennie i wszystkie dni w roku, również zastosowane urządzenia, takie jak: filtr, pompy, dmuchawy powietrza, systemy sterowania, sterylizatory, itp. są inne, niż w wannach SPA domowych. Dla wanny publicznej konieczne jest dodatkowe pomieszczenie technologiczne – podobnie jak dla małego basenu.

W przeciwieństwie do wanien SPA przeznaczonych do użytku domowego, wanny publiczne muszą być wyposażone w dysze denne i przelew górny (najczęściej w postaci rynny przelewowej), zapewniające najlepszą cyrkulację wody oraz odpowiedniej wielkości zbiornik wyrównawczy. Dodatkowo taka wanna musi mieć bardzo wydajny system filtracji i dezynfekcji z automatyczną kontrolą parametrów wody.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką wannę zainstalować we własnym domu, trzeba się jednak liczyć z nieco większym wydatkiem.

Poniżej prezentujemy wybrane modele wanien SPA publicznych do zabudowy:

 
 • ARENA

  ARENA

  Jej ponad standardowa przestrzeń i pojemność czynią Arenę popularnym SPA, gdy w grę wchodzi duża liczba osób. Jest wybierana przez ośrodki spa, kluby sportowe, duże centra fitness i wellness. Wyrafinowane i zmieniające się masaże mogą być zażywane nawet przez 12 osób na raz. Bez zbędnych słów, to spa jest łatwe w obsłudze i wygodne w utrzymaniu.

  Jeśli trzeba, osłona izolacji cieplnej może również zostać dodatkowo zakupiona.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • DIVAN

  DIVAN

  Nowe mini baseny z hydromasażem Divan uzupełniają gamę spa, stworzonych do użytku publicznego, spełniając specyficzne wymagania techniczne określone dla tego rodzaju instalacji, oraz opatrzone są odpowiednimi normami technicznymi. Ten mini basen z hydromasażem może również zostać zainstalowany na zewnątrz, ze skorupą lub bez niej.

  Możesz wybrać między dwoma konfiguracjami hydroterapeutycznymi dysz. Modele Divan mogą zostać uzupełnione o tradycyjny kanał przelewowy z sieci lub w wersji projektu z wewnątrz rowka z powłoką funkcjonalną Kompakt.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • DINO

  DINO

  W porównaniu do podobnego modelu Polo, Dino to nowość, która jest głębsza, a co za tym idzie znacznie przyczynia się do powiększenia pojemności nawet do 6-7 osób. Nowoczesny i ergonomiczny dizajn jest kompletny z eleganckim uchwytem do bezpiecznego wychodzenia z wody oraz z dyszami wody i powietrza, rozłożonymi na całym obwodzie mini basenu z hydromasażem.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • MASTER

  MASTER

  Sześć komfortowych foteli i unikalne możliwości terapeutyczne. Niezrównany kompleksowy masaż ciała przy użyciu zaawansowanej konfiguracji wody i strumienia powietrza. Trzy pary różnych foteli kubełkowych, odmiennych pod względem kształtu i wyposażenia. Strumienie wody i powietrza, koncentrujące się na ważnych częściach ciała.

  Mistrzowskie opanowanie tych możliwości sprawia, że Twoi klienci będą pragnęli wrócić. Osłona izolacji cieplnej jest w standardowym wyposażeniu spa.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • RONDO

  RONDO

  Wyrafinowane wnętrze hydrolecznicze. Przestrzeń oraz dysze zgodnie pozwalają na precyzyjne ukierunkowanie na problematyczne części ciała – część lędźwiową pleców czy masaż podeszwy stóp. Kaskadowy układ dysz pozwala na optymalny masaż ciała. Idealny w miejscu, gdzie oprócz relaksu zastosowanie ma terapia.

  Osłona izolacji cieplnej jest w standardowym wyposażeniu spa.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • POLO

  POLO

  Prawdziwy klasyk. Popularny okrągły kształt i wysoce wyrafinowany dizajn. Wygodny dostęp po schodkach z nieodzowną powłoką antypoślizgową, zapewniają bezpieczeństwo Twoim klientom. Miejsce znajdą w nim naraz 4 osoby lub 5. Wodne i powietrzne dysze dla optymalnego relaksu i masażu.

  Polo podniesie atrakcyjność Twojej działalności. Jeśli trzeba, osłona izolacji cieplnej może również zostać dodatkowo zakupiona.

  Podstawowe parametry:

  Pobierz szczegóły &raquo;

 • Wanny murowane

  Wanny murowane

  Dzięki wykonaniu niecki wanny SPA z betonu, możemy dopasować jej kształt, wielkość i wyposażenie do Twoich indywidualnych potrzeb. Dodatkową zaletą takiej konstrukcji jest możliwość wyłożenia Twojej wanny płytkami lub mozaiką.

  Budowa wanny SPA z betonu jest bardzo zbliżona do budowy niecki basenowej w technologii tradycyjnej. Można w ten sposób wykonać nieckę o dowolnych kształtach i rozmiarach. System przelewu wody może tu być zarówno skimmerowy, jak i z rynną przelewową. Pewnym ograniczeniem w stosunku do wanien akrylowych są jedynie możliwości w zakresie stosowania dysz do masażu, co wynika głównie z grubości ścianki.

  Wykończone wg indywidualnych projektów mogą być stosowane również na potrzeby domowe.

 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [01-12-2021]: 41 | Wizyt ogółem: 126726 | Przeglądających stronę: 1

 
 

Projekt:   [based on Quick.Cms]